środa, 19 grudnia 2012

Kiermasz końca świata!


20 i 21 grudnia w OFF Piotrkowska Center będzie można zapoznać się z łódzkimi twórcami, a przy okazji zrobić świąteczne zakupy – wszystko to z okazji ostatniego w tym roku – a być może również w dziejach cywilizacji – kiermaszu „robi się w Łodzi!”.

Rzadko ma się okazję organizować imprezy w dniu końca świata. Na wszelki wypadek zaczynamy już 20.12., bo trudno wyczuć, o której godzinie w piątek rozpocznie się Armagedon. – śmieje się Maria Nowakowska, pomysłodawczyni imprezy. – Impreza będzie zatem dwudniowa i zacznie się o 14 w czwartek, 20.12 i potrwa do 22. Jeśli deszcze meteorów nie będzie zbyt silny, wracamy w piątek, 21.12., w tych samych godzinach.

Impreza zorganizowana jest z myślą o ciekawych, twórczych ludziach, którzy stawiają na jakość i niebanalną produkcję. „robi się w Łodzi!” to przyjazna atmosfera, piękne przedmioty i spokojne tempo. Chcemy dać odpocząć Łodzianom od pogoni i hałasu – dzień końca świata wydaje się szczególnie temu sprzyjać ;-) Nad oprawą graficzną imprezy – logo i retro-plakatem, czuwa Łukasz Zbieranowski z Fajnych Chłopaków, jeden z bardziej znanych grafików pochodzących z naszego miasta. 

Wystawać się będzie również Moniszka. Chcecie podejrzeć, dotknąć małych i troszkę większych arcydziełek, wymienić kilka miłych słówek z Moniszką lub kupić niebanalny, ręcznie robiony prezent? Przychodźcie tłumnie!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy pozostawiony komentarz daje mi kopa do działania. Dziękuję! ;-)